.

Montaż wielkogabarytowych tafli i nowatorskie rozwiązania 
1/2

O firmie

Profi Glass to dynamicznie rozwijająca się Firma zajmująca się kompleksową budową i aranżacją nowoczesnych ekskluzywnych wnętrz z wykorzystaniem szkła, które jest materiałem nie tylko estetycznym ale także bezpiecznym i ekologicznym.

 

Zatrudniając dobrych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i stosujących najlepsze materiały zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz świadczonych przez nas usług. By sprostać wymaganiom naszych klientów, często stosujemy nietypowe rozwiązania, które dają zaskakujące efekty.

 

Postęp w technologii produkcji szkła umożliwia wyposażenie współczesnych pomieszczeń w szklane elementy, dzięki którym wzrasta komfort mieszkań, wygoda użytkowania i utrzymanie w czystości, a także estetyka.

 

Nowoczesny człowiek potrzebuje przestrzeni, światła, czystości i spokoju. Dzięki dużym szklanym powierzchniom „otwieramy’ nasze pomieszczenia na słońce, niebo i zieleń. Tym samym sprawiamy, że małe przeszklone wnętrza stwarzają wrażenie bardziej przestrzennych, otwartych i przyjaznych człowiekowi.

Skontaktuj się

Profi Glass
Centrum Konstrukcji Szklanych

ul. Witkiewicza 16
44-100 Gliwice

Kontakt z biurem
w godzinach:

od 8:00 do 17:00
tel. 32 230 30 37
Napisz do nas

Partnerzy